[реклама вместо картинки]

ANIMEWALLPAPERs и НЕ ТОЛЬКО!!!___скоро сменю домен и название форума___

Объявление

Все кто хочет с форума могут писать мне в аську=) номерок есть у Миледи =)) скоро вертаюсь на форум... очень надеюсь)Ы

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Вакансії

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Хочу почати свою кар'єру, але знаходжуся в замішанні, адже не знаю, де краще всього шукати можливості. Мені подобається програмування та мені би хотілось працювати в компанії, яка підтримує розвиток новачків. Чи є у вас якісь ідеї або поради, де знайти роботу в цій галузі? Можливо, якісь конкретні сайти чи платформи, які ви можете порекомендувати?

2

Ой, я теж планую знайти класну вакансію, но поки ніяк

3

Я можу порекомендувати тобі відвідати веб-сайт "Галактика", де ти знайдеш безліч цікавих і актуальних пропозицій роботи в IT. Окрім того, "Галактика" має зручну систему фільтрації, яка допоможе тобі швидше знайти вакансії, які відповідають твоїм навичкам та вимогам, а ще можна вивчити багато чого нового, я особисто опрацьовую зараз роль Product Owner у впровадженні інновацій https://galaktica.io/blog/rol-product-o … nnovatsii/ . Цей ресурс є дуже корисним не тільки для пошуку роботи, але й для розвитку професійних навичок, адже там можна знайти багато корисної інформації про тенденції в галузі та навіть записатись на курси та тренінги.



Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz